Showing 16–30 of 124 resultsSorted by price: low to high
Presidential Manual Recline
| Dimensions | 40.5 × 34.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stetson Coffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Vintage |
| Features | Leather |
Jacque Pedestal Reclining Chair & Ottoman
| Dimensions | 35 × 34 × 41 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Black |
| Detail Color | Hilton Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pedestal Chairs & Ottomans |
| Features | Leather |
Jacque Pedestal Reclining Chair & Ottoman
| Dimensions | 35 × 34 × 41 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Roman Tan |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pedestal Chairs & Ottomans |
| Features | Leather |
Leighton Power Lift Recline
| Dimensions | 36.6 × 32.3 × 43.3 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tonya Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Lift Chairs |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Load more products
Loading...