Showing 31–45 of 71 resultsSorted by price: low to high
2′ Swivel Glider
| Dimensions | 17.5 × 21 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Green Country Decor |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Glider, Plastic, Swivel |
| Style | Coastal |
Felix Gliding Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider |
| Style | Transitional |
Aries Gliding Recliner
| Weight | 90.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider |
| Style | Transitional |
Dora Swivel Gliding Chair
| Weight | 106.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Maverick Gliding Recliner
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...