Showing 136–150 of 762 resultsSorted by price: low to high
Dovetail CHEST
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mystic Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail CHEST
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail CHEST
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sun Bleached White |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...