Showing 31–45 of 780 resultsSorted by price: low to high
Albion Tall Drawer Chest
| Dimensions | 19 × 42 × 49.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Caroline Mindi Mahogany Wood Dresser – 7 Drawers, Classic Antique White
| Weight | 160.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 36.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Caroline |
| Features | Storage |
Caroline Mindi Mahogany Wood Chest – 4 Drawers, Classic Antique White
| Weight | 93.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 43.5 × 36 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Caroline |
| Features | Classic antique white and feather gray tones complement both traditional and modern interiors, Crafted from durable mahogany and mindi wood for lasting strength and beauty, Four spacious drawers keep essentials organized and within reach, Intricate molding and carved accents add timeless sophistication to all interiors, Painted burlap drawer fronts offer subtle texture with an elegant finish |
Load more products
Loading...