Showing 31–45 of 222 resultsSorted by price: low to high
Stevie Bar Cabinet
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.75 × 37.5 × 84 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stevie |
| Features | Storage |
Santa Rosa Pub Table
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 42 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Honey |
| Style | Mission |
| Collection | Santa Rosa |
| Features | Storage |
Ricky Bar Cabinet
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 33.5 × 53.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Art Deco |
| Collection | Ricky |
| Features | Leather |
Bardstown Bar Box
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 12.5 × 14 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Bardstown |
| Features | Leather |
Oak Lawn Bar Table Single Pack (Table + Three Stools)
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Oak Lawn |
| Features | Power |
Load more products
Loading...