Showing 196–210 of 2892 resultsSorted by price: low to high
East Hampton Bench
| Dimensions | 16 × 26 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Linen |
| Style | Transitional |
| Collection | East Hampton |
| Features | Fabric |
Kennedy Natural Rattan Linen Crisscrossed Back Dining Chair – Cream
Bedford Park Dining Arm Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 36 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bedford |
| Style | Transitional |
| Collection | Bedford Park |
| Features | Fabric |
Bedford Park Dining Side Chair
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 36 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bedford |
| Style | Transitional |
| Collection | Bedford Park |
| Features | Fabric |
Bedford Park Dining Arm Chair
| Weight | 14.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 39 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Blue |
| Detail Color | Bedford |
| Style | Transitional |
| Collection | Bedford Park |
| Features | Fabric |
Foundations Bench
| Dimensions | 18.5 × 54 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dark Shale |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Foundations |
| Features | Fabric |
Furness Bench
| Dimensions | 20 × 64 × 18.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional (Glam) |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Edgewater Upholstered Dining Arm Chair
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23.75 × 38 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Edgewater |
| Style | Transitional |
| Collection | Edgewater |
| Features | Fabric |
Frey Fabric Bench
| Dimensions | 20 × 48 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Frey Leather Bench
| Dimensions | 20 × 48 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Leather |
Load more products
Loading...