Showing 196–210 of 1461 resultsSorted by price: low to high
Boyd Etagere
| Dimensions | 16 × 56 × 82 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Eloise Cabinet
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 39.5 × 82.75 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Eloise |
| Features | Storage |
Axiom Etagere
| Dimensions | 14 × 28 × 74 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey and Brushed Silver |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Storage |
Peebles Display Cabinet
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 45 × 84 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Peebles |
| Features | Storage |
Shirley Cabinet
| Weight | 273 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 43 × 86 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Shirley |
| Features | Storage |
Reims Cathedral Arched Cabinet
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 50 × 93 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | French Country |
| Collection | Reims |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...