Showing 211–225 of 1461 resultsSorted by price: low to high
Ellis Etagere
| Dimensions | 16 × 44 × 82 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Jicama |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Anderson Hall Cabinet
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 52 × 41 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Anderson |
| Features | Storage |
Distressed Bijou Hall Cabinet
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 42 × 54 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Distressed |
| Features | Storage |
Baker’s Cabinet
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.25 × 49 × 95.75 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Baker’s |
| Features | Storage |
Leary Mahogany Oak Ribbed Sideboard – 4 Shelves, Stained Gold Gray
| Dimensions | 12 × 68.5 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leary |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...