Showing 121–135 of 1461 resultsSorted by price: low to high
Single Blakely Cabinet
| Weight | 413 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 50 × 94 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Single |
| Features | Storage |
Piper Cabinet
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 53 × 90 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Piper |
| Features | Storage |
Chet Cabinet
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 47 × 35 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Chet |
| Features | Storage |
Carol Mindi Ribbed Sideboard – 2 Shelves, Cerused White
| Weight | 188.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 72 × 35.25 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Carol |
| Features | Storage |
Fitzgerald Mindi Wood Sideboard – 3 Shelves, Dark Gray
| Weight | 142.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 68.5 × 34.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Fitzgerald |
| Features | Storage |
Cambridge Buffet
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 78 × 36.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Cambridge |
| Features | Storage |
Saffron Oak Transitional Cabinet – 8 Shelves, Tuscan Brown
| Weight | 205.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 73 × 36.75 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Saffron |
| Features | Storage |
Covington Server
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 60 × 36 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Covington |
| Features | Storage |
Distressed Willow Server
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 36 × 32 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Distressed |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...