Showing 46–60 of 1753 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Wall Reclining Sofa – 330512
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 81.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Candace Fabric Sofa
| Dimensions | 43 × 96 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Benchmade Reclining Motion Fabric Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Recline, USB |
Benchmade Reclining Motion Leather Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Recline, USB |
Connor Sofa
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...