Showing 106–120 of 171 resultsSorted by price: low to high
Affinity Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe w/ Concrete Tops |
| Style | Contemporary |
| Collection | Affinity |
| Features | Storage |
Parkland Falls Sofa Table
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Taupe |
| Style | Urban |
| Collection | Parkland Falls |
| Features | Storage |
Jamestown Sofa Table
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Urban |
| Collection | Jamestown |
| Features | Storage |
Mesa Valley Sofa Table
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 47 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Rustic |
| Collection | Mesa Valley |
| Features | Storage |
Arista Sofa Table
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobblestone Brown w/ Gray Dusty Wax Hang-up |
| Style | Contemporary |
| Collection | Arista |
| Features | Storage |
Morgan Creek Sofa Table
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Tribeca Sofa Table
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cordovian Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Ventura Blvd Sofa Table
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bronze Spice |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ventura Blvd |
| Features | Storage |
Dockside Sofa Table
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Style | Cottage |
| Collection | Dockside |
| Features | Storage |
Mitchell Sofa Table
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 46 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Mitchell |
| Features | Storage |
Lake House Sofa Table
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Oak |
| Style | Rustic |
| Collection | Lake House |
| Features | Storage |
Modern View Sofa Table Base
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gauntlet Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern View |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...