Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 345 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aline Coal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Chapman |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
| Weight | 315 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 80 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aline Coal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Chapman |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 43 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aline Coal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Chapman |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage, Swivel |
| Weight | 835 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aline Coal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Chapman |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage, Swivel |
| Weight | 660 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aline Coal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Chapman |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
| Weight | 520 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aline Coal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Chapman |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage, Swivel |