Showing 1–15 of 16 resultsSorted by price: low to high
Beckham Armless Recliner P2 & ZG
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 31 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Saddle Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Beckham |
| Features | Power |
Beckham L Arm Recliner P2 & ZG
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Saddle Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Beckham |
| Features | Power |
Beckham R Arm Recliner P2 & ZG
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Saddle Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Beckham |
| Features | Power |
Beckham 6 Piece Sectional
| Weight | 573 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 134 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Saddle Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Beckham |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Beckham 7 Piece Sectional
| Weight | 707 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 151 × 134 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Saddle Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Beckham |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Load more products
Loading...