Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Maple Road Chest – 5 Drawers – 118-115
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 47 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Transitional |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Sweater Chest – 8 Drawers And 2 Doors – 118-116
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 50 × 58 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Transitional |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Slat Poster Bed With Storage Footboard – 118-558/050B/502/555T
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Mansion Bed With Storage Footboard – 118-559/050B/502/555T
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Mansion Bed With Low Profile Footboard – 118-559/955/722
| Dimensions | 89.25 × 65.63 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Traditional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Slat Poster Bed With Storage Footboard – 118-668/066B/502/666T
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Mansion Bed With Storage Footboard – 118-669/066B/502/666T
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Mansion Bed With Low Profile Footboard – 118-669/966/733/MS2
| Dimensions | 89.25 × 81.63 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |
Maple Road Mansion Bed With Low Profile Footboard – 118-669/966/944/MS2
| Dimensions | 93.25 × 81.63 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Amish |
| Style | Traditional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Maple Road |
| Features | Storage |