Showing 1–15 of 32 resultsSorted by price: low to high
Santa Rosa Pub Table
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 42 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Honey |
| Style | Mission |
| Collection | Santa Rosa |
| Features | Storage |
Santa Rosa Server
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Honey |
| Style | Mission |
| Collection | Santa Rosa |
| Features | Storage |
Santa Rosa 5 Piece Pub Set
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Honey |
| Style | Mission |
| Collection | Santa Rosa |
| Features | Storage |
Carolina Crossing Server
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Honey |
| Style | Cottage |
| Collection | Carolina Crossing |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...