Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
| Weight | 372 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 67 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 63 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |