Showing all 12 resultsSorted by price: low to high
Arlington Heights Sofa Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 64 × 32.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Arlington |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlington Heights |
| Features | Storage |
Arlington Heights Dining Arm Chair
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23.5 × 40 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Arlington |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlington Heights |
| Features | Fabric |
Arlington Heights Dining Side Chair
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.75 × 22.5 × 40 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Arlington |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlington Heights |
| Features | Fabric |
Arlington Heights Entertainment Console
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 72 × 42.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Arlington |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlington Heights |
| Features | Power |