Showing 31–45 of 211 resultsSorted by price: low to high
Ricky Bar Cabinet
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 33.5 × 53.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Art Deco |
| Collection | Ricky |
| Features | Leather |
Bardstown Bar Box
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 12.5 × 14 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Bardstown |
| Features | Leather |
Oak Lawn Bar Table Single Pack (Table + Three Stools)
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Oak Lawn |
| Features | Power |
Heatherbrook 4 Piece Console Set (1-Console 3-Stools)
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 74 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Charcoal & Ash |
| Style | Transitional |
| Collection | Heatherbrook |
| Features | Storage |
Aspen Skies 4 Piece Console Set (1-Console 3-Stools)
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 74 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Russet Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Aspen Skies |
| Features | Storage |
River Place Bar Cabinet
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 50 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Bar Cart
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 56 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...