Showing 16–30 of 80 resultsSorted by price: low to high
Proximity Place Bedside Chest w/ Charging Station
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 30 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place 2 Piece Bunching Bookcase
| Weight | 319 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 68 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place 2 Piece Desk Set
| Weight | 354 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place 5 Piece Jr Executive Set
| Weight | 808 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place Jr Executive Desk
| Weight | 306 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place L Shaped Desk Set
| Weight | 343 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 72 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place Writing Desk
| Weight | 171 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 60 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place Credenza
| Weight | 182 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 60 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place Bunching Bookcase
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 34 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place 3 Piece Set
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place Rectangular End Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...