Showing 61–75 of 80 resultsSorted by price: low to high
Proximity Place Panel Back Side Chair (RTA)
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Fabric |
Proximity Place Buffet
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 64 × 46 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place Accent Buffet
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 66 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Storage |
Proximity Place 5 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 343 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Fabric |
Proximity Place 5 Piece Pedestal Table Set
| Weight | 237 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Fabric |
Proximity Place 7 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 391 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Fabric |
Proximity Place Alt 7 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 412 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barley Buff |
| Style | Transitional |
| Collection | Proximity Place |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...