Showing 1–15 of 25 resultsSorted by price: low to high
Havanacane N-dura Resin Wicker Outdoor Euro Lounge Chair
| Weight | 11.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26.25 × 31 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Black, Brown, White & Ivory |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Havana |
| Features | Fabric |
Havana Cane N-dura Resin Wicker Outdoor Euro Sofa
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 74.5 × 31 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Black, Brown, White & Ivory |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Havana |
| Features | Fabric |
Havana Cane N-dura Resin Wicker Swivel Lounge
| Weight | 45.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 25.75 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Brown |
| Detail Color | Black, Brown, White & Ivory |
| Collection | Havana |
| Features | Swivel |
Bermuda Aluminum And Cane Arm Chair
| Weight | 13.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 21.75 × 37.25 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Brown |
| Detail Color | Black, Brown, White & Ivory |
| Collection | Bermuda |
| Features | Fabric |
Bermuda Aluminum And Cane Stacking Side Chair
| Weight | 13.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 20 × 37.25 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Brown |
| Detail Color | Black, Brown, White & Ivory |
| Collection | Bermuda |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...