Showing all 5 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 76.25 × 26 × 39.75 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Gray, White & Ivory |
| Style | Modern |
| Collection | Belmont |
| Features | Fabric |
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 75.25 × 25 × 37 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Black, Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Salem |
| Features | Fabric |