Showing all 12 resultsSorted by price: low to high
Ridgemont Large Bookcase in Black with Grain
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 36 × 66 in |
| Brand | Elements |
| Color | Black |
| Detail Color | Black with Grain |
| Style | Modern |
| Collection | Ridgemont |
| Features | Storage |
Ridgemont Dining Side Chair with White Fabric in Black with Grain (2 Per Carton)
| Dimensions | 23 × 20 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | White |
| Detail Color | Black with Grain |
| Style | Modern |
| Collection | Ridgemont |
| Features | Fabric |
Ridgemont Complete Fireplace Cabinet in Black with Grain – Single Pack
| Dimensions | 16 × 62 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Black |
| Detail Color | Black with Grain |
| Style | Modern |
| Collection | Ridgemont |
| Features | Storage |