Showing all 5 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bleached Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sutton |
| Features | Storage |
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bleached Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sutton |
| Features | Storage |