Showing all 13 resultsSorted by price: low to high
Loveseat w/Console P3 & ZG – Blue Gray
| Weight | 327 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 79 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blue Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
6 Piece Sectional
| Weight | 607 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 116 × 129 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blue Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Sofa & Loveseat
| Weight | 651 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blue Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Sofa w/ Loveseat & Recliner
| Weight | 813 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blue Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage, Swivel |