Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 35.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 34 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Blue |
| Detail Color | Blue, Natural, White & Ivory |
| Collection | Bari |
| Features | Storage |
| Weight | 51.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 33 × 29 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Blue |
| Detail Color | Blue, Natural, White & Ivory |
| Collection | Bari |
| Features | Swivel |
| Weight | 31.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 29.75 × 42 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Blue, Natural, White & Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Savoy |
| Features | Storage |