Showing 1–15 of 17 resultsSorted by price: low to high
Florence Slip Swivel Chair
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 × 32 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Gold |
| Detail Color | Brass |
| Style | Transitional |
| Collection | Florence |
| Features | Swivel |
Suri Pendant
| Dimensions | 24.5 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Forty West |
| Color | Gold |
| Detail Color | Brass |
| Style | Transitional |
| Features | Fabric |
Lilah Swivel Chair LILAH-584-45A Brass
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 38 × 41 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Gold |
| Detail Color | Brass |
| Style | Transitional |
| Collection | Lilah |
| Features | Swivel |
Load more products
Loading...