Showing 1–15 of 54 resultsSorted by price: low to high
Homer Oval Mirror
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.75 × 24 × 48 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Bronze |
| Style | Transitional |
| Collection | Homer |
| Features | Leather |
Mariana Leather Antique Brass Pendant Chandelier – 26.5 In. D X 20.25 In. H
| Dimensions | 26.5 × 26.5 × 20.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Bronze |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Mariana |
| Features | Leather |
Bronx Antique Brass Table Lamp – Leather Wrapped Base, 29 In. H
| Dimensions | 18 × 18 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Bronze |
| Style | Industrial |
| Collection | Bronx |
| Features | Leather |
Felix Ceramic Antique Brass Drum Shade Table Lamp – 28 In. H
| Dimensions | 18 × 18 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Bronze |
| Style | Organic Modern |
| Collection | Felix |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...