Showing 31–45 of 50 resultsSorted by price: low to high
Haven Hills 3 Piece Set
| Weight | 237 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills End Table
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills Chairside Table
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills Sofa Table
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills 82 Inch TV Console
| Weight | 268 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 82 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...