Showing all 13 resultsSorted by price: low to high
Cooper Loveseat w/Console P3 & ZG – Camel
| Weight | 327 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 79 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Cooper Sofa & Loveseat
| Weight | 651 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Cooper Sofa w/ Loveseat & Recliner
| Weight | 813 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage, Swivel |
Cooper 6 Piece Sectional
| Weight | 607 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 116 × 129 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |