Showing all 4 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 94.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 48 × 17 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Caviar |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Hyde |
| Features | Storage |
| Weight | 61.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Caviar |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Hyde |
| Features | Storage |
| Weight | 36.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Caviar |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Hyde |
| Features | Storage |
| Weight | 68.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 29.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Caviar |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Hyde |
| Features | Storage |