Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Linea Bench
| Dimensions | 18 × 18 × 19.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Panel Bed King
| Dimensions | 90 × 82.75 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Panel Bed King
| Dimensions | 89 × 82 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Trane Nightstand
| Dimensions | 20.06 × 38 × 29.76 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Linea Arm Chair
| Dimensions | 26.38 × 25 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Side Chair
| Dimensions | 26.44 × 22 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Entertainment Credenza
| Dimensions | 19 × 92.25 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Storage |
Linea Side Chair
| Dimensions | 26.44 × 22 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Panel Bed Queen
| Dimensions | 89 × 66 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Greige |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |