Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
East Hampton Bench
| Dimensions | 16 × 26 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Linen |
| Style | Transitional |
| Collection | East Hampton |
| Features | Fabric |
East Hampton Panel Bed King
| Dimensions | 87.13 × 85.88 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Linen |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | East Hampton |
| Features | Fabric |
East Hampton Arm Chair
| Dimensions | 24.5 × 24.38 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Linen |
| Style | Transitional |
| Collection | East Hampton |
| Features | Fabric |
East Hampton Side Chair
| Dimensions | 26 × 21.75 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Linen |
| Style | Transitional |
| Collection | East Hampton |
| Features | Fabric |
East Hampton Side Chair
| Dimensions | 24.5 × 20.5 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Linen |
| Style | Transitional |
| Collection | East Hampton |
| Features | Fabric |