Showing 1–15 of 2688 resultsSorted by price: low to high
Ferndale Swivel Gliding Chair
| Weight | 104.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Ferndale |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Allegra Chair
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 35.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Allegra |
| Features | Customizable, Fabric |
Bellevue High Leg Swivel Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bellevue |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Allegra Swivel Gliding Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 36 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Antique |
| Style | Contemporary |
| Collection | Allegra |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Roxie Swivel Gliding Chair
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Roxie |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Reegan High Leg Swivel Chair
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Reegan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Midtown Swivel Gliding Chair
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Midtown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Meyer Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Laurel Chair & A Half
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 52 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Laurel |
| Features | Customizable, Fabric |
Leah Twin Sleep Chair
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 54 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Chalk |
| Style | Transitional |
| Collection | Leah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Linen Floor Length Slip Covered Parsons Chair
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18.5 × 44 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Beige |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...