Showing 16–29 of 29 resultsSorted by price: low to high
Laya Swivel Chair LAYA-016-PB Chalk White
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 39 × 37 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Laya |
| Features | Swivel |
Madeline Swivel Chair
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 × 32 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Madeline |
| Features | Swivel |
Madeline Slip Swivel Chair
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 × 32 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White |
| Style | Transitional |
| Collection | Madeline |
| Features | Swivel |
Kitt Swivel Chair P865-016-PB Chalk White
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 34 × 34 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kitt |
| Features | Swivel |
Baldwin Swivel Chair K940-016-PB Chalk White
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 30 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White |
| Collection | Baldwin |
| Features | Swivel |