Showing all 8 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 39 × 37 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Laya |
| Features | Swivel |
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 38 × 40 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal Brown |
| Collection | Isley |
| Features | Swivel |
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 38 × 40 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal Brown |
| Collection | Isley |
| Features | Swivel |