Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 195 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal w/ Ash Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Piedmont |
| Features | Storage |
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 50 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal w/ Ash Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Piedmont |
| Features | Storage |
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal w/ Ash Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Piedmont |
| Features | Storage |
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal w/ Ash Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Piedmont |
| Features | Storage |