Showing 46–49 of 49 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 453 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 86 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chateau Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Provence Park |
| Features | Storage |
| Weight | 248 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chateau Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Provence Park |
| Features | Storage |
| Weight | 301 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chateau Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Provence Park |
| Features | Storage |
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 34 × 80 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chateau Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Provence Park |
| Features | Storage |