Showing 1–15 of 19 resultsSorted by price: low to high
Blair Loveseat w/Console P2 & ZG – Cognac
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 79 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blair |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Blair 6 Piece Sectional
| Weight | 547 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 130 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blair |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Blair Armless Chair – Cognac
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blair |
| Features | Leather |
Blair Sofa & Loveseat
| Weight | 559 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blair |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |
Load more products
Loading...