Showing 1–15 of 46 resultsSorted by price: low to high
Brayton Manor Jr Executive Desk
| Weight | 262 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Brayton Manor |
| Features | Storage |
Brayton Manor Jr Executive Credenza Set
| Weight | 364 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Brayton Manor |
| Features | Storage |
Brayton Manor Credenza
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Brayton Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...