Showing 16–30 of 662 resultsSorted by price: low to high
Desk/Credenza
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Beaten Bark |
| Style | Urban |
| Collection | Sonoma Road |
| Features | Storage |
Amelia Jr Executive Desk
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...