Showing 16–30 of 585 resultsSorted by price: low to high
Space Savers 5 Piece Drop Leaf Set
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Satin Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Space Savers |
| Features | Fabric |
Space Savers 5 Piece Pedestal Table Set
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Satin Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Space Savers |
| Features | Fabric |
Space Savers 5 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Satin Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Space Savers |
| Features | Fabric |
Arden Road 5 Piece Trestle Table Set
| Weight | 358 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road Opt 5 Piece Trestle Table Set
| Weight | 418 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 403 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road Opt 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 492 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...