Showing 1–15 of 1926 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Buffet
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hutch & Buffet
| Weight | 316 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 92 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hall Buffet
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 66 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Large Old Elm Sideboard
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.75 × 90.5 × 33.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Large |
| Features | Storage |
Rising Sun Sideboard
| Weight | 167 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 79 × 36.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Rising |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Server
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 62 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Albion Buffet
| Dimensions | 20.25 × 75.25 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...