Showing 16–28 of 28 resultsSorted by price: low to high
Solaria Side Chair
| Dimensions | 23.5 × 20.5 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Arm Chair
| Dimensions | 23.5 × 23.25 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Counter Stool
| Dimensions | 22 × 20 × 38.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Bar Stool
| Dimensions | 22 × 20 × 44.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Solaria Side Chair
| Dimensions | 23.5 × 20.5 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Counter Stool
| Dimensions | 22 × 20 × 38.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Bar Stool
| Dimensions | 22 × 20 × 44.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Panel Bed Queen
| Dimensions | 88.38 × 66 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |
Solaria Panel Bed California King
| Dimensions | 92.38 × 78 × 66 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | California King |
| Collection | Solaria |
| Features | Fabric |