Showing 16–30 of 82 resultsSorted by price: low to high
Americana Farmhouse Uph Shelter Side Chair- Black (RTA)
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 22 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe & Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Americana Farmhouse |
| Features | Fabric |
Americana Farmhouse Uph Tufted Back Side Chair – Black
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe & Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Americana Farmhouse |
| Features | Fabric |
Americana Farmhouse Uph Shelter Dining Bench
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe & Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Americana Farmhouse |
| Features | Fabric |
Americana Farmhouse Uph Shelter Dining Bench- Black
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe & Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Americana Farmhouse |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...