Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe w/ Concrete Tops |
| Style | Contemporary |
| Collection | Affinity |
| Features | Storage |
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe w/ Concrete Tops |
| Style | Contemporary |
| Collection | Affinity |
| Features | Storage |