Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23.75 × 38 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Edgewater |
| Style | Transitional |
| Collection | Edgewater |
| Features | Fabric |
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 22.25 × 38 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Green |
| Detail Color | Edgewater |
| Style | Transitional |
| Collection | Edgewater |
| Features | Fabric |
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.75 × 68.25 × 58.5 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Edgewater |
| Style | Mid-Century Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Edgewater |
| Features | Fabric |
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.75 × 82 × 58.5 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Edgewater |
| Style | Mid-Century Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Edgewater |
| Features | Fabric |