Showing all 14 resultsSorted by price: low to high
Blake Recliner P2 & ZW
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 40 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake Sofa P2 & ZW
| Weight | 379 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 88 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake Armless Recliner P2 & ZW
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake L Arm Recliner P2 & ZW
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 42 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake R Arm Recliner P2 & ZW
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 42 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake 2 Piece Loveseat
| Weight | 348 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake 5 Piece Sectional
| Weight | 702 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake 6 Piece Sectional
| Weight | 762 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest, Storage |
Blake Sofa & Loveseat
| Weight | 727 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake Sofa w/ Loveseat & Recliner
| Weight | 901 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Blake Sofa & Recliner
| Weight | 553 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Estero Smoke Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |