Showing 1–15 of 22 resultsSorted by price: low to high
Modern Farmhouse Console Swivel Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 25 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flea Market White w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Swivel |
Modern Farmhouse 2 Piece Hall Tree Set
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flea Market White w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Hall Tree Base
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 15 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flea Market White w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Hall Tree Top
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flea Market White w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...