Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 45 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Galactic Parchment Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Clayton |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 321 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 81 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Galactic Parchment Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Clayton |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 354 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 91 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Galactic Parchment Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Clayton |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 675 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Galactic Parchment Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Clayton |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 862 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Galactic Parchment Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Clayton |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 541 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Galactic Parchment Fabric |
| Style | Fabric |
| Collection | Clayton |
| Features | Power, Power Headrest |